Grupai OTRA PUSE – 25! 1. DECEMBRĪ LIELKONCERTS koncertzālē PALLADIUM

1.decembī koncertzālē Palladium grupa Otra Puse noslēdz 25 gadu jubilejas svinības, piedāvājot apmeklētājiem unikālu šovu, vairākus viesmāksliniekus un sola labāko dziesmu izpildījumu. Atrodama arī informācija par ieejas un koncertu sākšanos laikiem.

Svinības bez viesiem nav svinības!
Tieši tāpēc, kopā ar grupu OtraPuse, uz skatuves uzstāsies tās dibinātāji – Aigars Grāvers un Aigars Krēsla, kuri toreiz, tālajā 1992. gadā, muzikālajam projektam pieaicināja dziedātāju Normundu Pauniņu un pianistu Ivaru Makstnieku. Tajā laikā radītās dziesmas – „Pēc lietus”, „Balāde par 3 saucieniem” un „Vēstules”, vēl joprojām tiek atskaņotas un klausītas.
Uz skatuvi tiks aicinātas arī brīnišķīgās dziedātājas un grupas draugi – Antra Stafecka, Aija Andrejeva un Dināra Rudāne. Ar Antru, grupa izpildīs tādas Latvijā mīlētas dziesmas kā – „Uzzīmē mani”, „Kopā”, „Es Tev” un pēdējo sadarbības veikumu muzikālajos darbos – „Tavās rokās” un „Taurenis”.
Dziesma „Ave Pali” nav iedomājama bez Aijas balss, bet Dināras vokāls dziesmai ”Balss”, kas tika ierakstīta 2013. gadā, šodien iedevis pavisam citu, daudz plašāku skanējumu.
Ar prieku un īpašu atzīmi, aicinām koncerta apmeklētājus ierasties laicīgi, jo grupu OtraPuse IESILDĪS jauna un progresīva grupu „Múr” (indie electronics) (LV), kas tieši šobrīd ieraksta savu pirmo mūzikas albumu. Grupas sastāvs – Madara Murņikova (vokāls), Krists Krūskops, Alfrēds Sebris, Normunds Krišjāns.
Normunds Pauniņš saka:
„Rīgā – Palladium koncertzālē, atskatīsimies uz 25 gadu laikā paveikto un prezentēsim DubultAlbumu – „Labākās dziesmas. Notis. Vārdi.” Tajā iekļautas 32 dziesmas, kas tapušas laika posmā no 1992. – 2017. gadam. Esmu priecīgs un laimīgs, ka neskatoties uz ilgo laiku, kas pagājis kopš grupas dibināšanas, mūsu dziesmas, joprojām, ir dzīvas un tautā mīlētas. Šobrīd grupa ir stipra un saliedēta! Mēs esam kā labs, nogatavojies vīns, ar katru gadu kļūstot labāki un skanīgāki!  Mums šie koncerti ir svētki, tāpēc svinēsim tos kopā! Tāpat, priecāšos Jūs redzēt klātienē arī pēc koncerta, kad no sirds ierakstīšu kādu vārdu DubultAlbumā, kur apkopotas dziesmas ar visām notīm. Tiekamies!”

Dziesmas – Vēstules / Ieskaties / Nakts vai Rīts / Dievs dod / Rīga / Pēc lietus / Uzzīmē mani / Savādā / Ave Pali – tā ir tikai maza daļa no dziesmām, ko grupa izpildīs Jūsu priekam!
Grupas sastāvs – Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Jānis Čubars, Mārtiņš Linde, Jānis Olekšs.
Ieeja no 19:00
Grupas „Múr” uztstāšanās 19:20
Otra Puse uz skatuves kāps 20:00

Biļetes – BiļešuServisa kasēs
http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/grupas-otra-puse-25-gadu-jubilejas-koncerts-220638/Gribam dzirdēt Tavas domas!