Normunds Pauniņš un Ieva Akurātere publisko dziesmu Mātes dienai

normundspaunins_ievaakuratere

Normunds Pauniņš un Ieva Akurātere publisko īpašu Mātes dienai veltītu dziesmu

Tuvojoties Mātes dienai, dziedātājs Normunds Pauniņš duetā ar Ievu Akurāteri klausītājiem piedāvā dziesmu “Mātei”. Mūzikas autors un solists Normunds Pauniņš: “Šī dziesma man ir īpaša un ļoti personiska.Tā ir veltījums manai mīļajai mammai un, protams, arī citām māmiņām – mīliet un esiet viņām tagad!”

Ideja par duetu radās Ievai Akurāterei, un kā atzīst Normunds, tad viņas unikālais vokāls skaņdarbam ienes jaunu elpu un spēcīgākas emocijas!

Tās pastiprina dziesmas vārdu autors Ivars Kurpnieks, kurš pēc Normunda Pauniņa domām ar savām dziļajām vārsmām ir trāpījis desmitniekā! “

Bērniņ, manu dēliņ, manu meitiņ, – man gribētos Tevi saukt par mazu mūžīgi, bet laiks mūs nežēlos. Un vienīgais, kas man atliek, ir tā žēlastība un mīlestība, ko varu Tev dot! Tā teiktu un darītu katra sieviete, kas ir māte. Un kas atliek mums, bērniem? – atdarīt mūžīgo ar mūžīgo, ar pateicību dziesmā!…” – tā saka dziesmas dzejas autors Ivars Kurpnieks.

Ir sakritis un saveidojies viss nepieciešamais, lai rastos jauka, dvēseliska un patiesa dziesma” – tā noslēgumā par dziesmu “Mātei” bilst tās autors Normunds Pauniņš.

https://www.youtube.com/watch?v=-d5KGZ73zJ0

Kontaktiem:
Normunds Pauniņš
29181314
normunds.paunins@gmail.comGribam dzirdēt Tavas domas!