OTRA PUSE dāvina koncertprogrammu “TU ESI KĀ ZIEDS”

           OTRA PUSE dāvina mīlētājiem romantisku koncertprogrammu

TU ESI KĀ ZIEDS

un dodas Vislatvijas tūrē MANA PILSĒTA

grupa_otra_puse_2015Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa OTRA PUSE 14.februārī un 8.martā dāvās saviem klausītājiem īpašu, mīlestības pilnu koncertprogrammu TU ESI KĀ ZIEDS, bet no 14.marta dosies Vislatvijas koncerttūrē ar nosaukumu – „Mana Pilsēta”.

Valentīndienā, 14.februārī programma „Tu esi kā zieds” tiks pasniegta mīlētājiem Ventspils koncertzālē „Jūras vārti”, savukārt 8.martā kā krāšņu puķi to saņems sievietes Rīgā, koncertzālē „Palladium”.

Grupa „Otra puse”, kura pirms gada saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu par labāko popmūzikas albumu „Uzzīmē mani”, 2015. gadā nolēmusi iepriecināt klausītājus ar diviem nozīmīgiem notikumiem – mīlestībai veltītu koncertprogrammu un koncertiem 8 Latvijas pilsētās.

„Otras puses” līderis Normunds Pauniņš stāsta, ka grupa jau labu laiku vēlējusies nodziedāt savas skaistākās dziesmas plašākai publikai. „Tas beidzot notiks – ieskandināsim pavasari ar īpaši mīlētājiem un romantiķiem domātu programmu, jo kas gan mēs šajā dzīvē būtu bez mīlestības. Gatavojamies ar lielu atbildību, jo vēlamies sniegt klausītājiem kvalitatīvu mūzikas baudījumu,” uzsver Pauniņš.

Grupas muzikālo skanējumu un Normunda Pauniņa samtaino balss tembru papildinās īpašā viesmāksliniece – Antra Stafecka, kuras muzikālajā biogrāfijā ir gan dalība LNT šovā „Okartes skatuve”, gan sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Igo, Uldis Marhilēvčs u.c.. „Otras puses” hits „Uzzīmē mani”, kas tika ierakstīts duetā ar Antru Stafecku, kļuvis par vienu no iemīļotākajām un visvairāk atskaņotākajām dziesmām visās radiostacijās. “Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un Otra Puse ir vistiešākā dvēseles mūzika!” tā Antra par savu līdzdalību Otras Puses koncertturnejā.

Intīmu noti dziesmām piešķirs klavieru, perkusiju un akustiskās ģitāras pavadījums, kur Normunda Pauniņa vokālu papildinās Ivara Makstnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas. Savukārt daudzām grupas populārākajām dziesmām tiek veidots elektroniskāks un mūsdienīgāks skanējums.

Koncertos skanēs gan „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Ave Pali”, „Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma „Uzzīmē mani”, kā arī vairāki plašai publikai mazāk pazīstami skaņdarbi.

Biļetes uz koncertprogrammu TU ESI KĀ ZIEDS 14.februārī Ventspils koncertzālē „Jūras Vārti” no 16. janvāra pieejamas Biļešu Servisa kasēs.

Uz Sieviešu dienai veltīto koncertu 8.martā Rīgas koncertzālē Palladium biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs. Pirmās 100 fanu biļetes tikai par 12 EUR.

Pēc īpašajiem koncertiem „Tu esi kā zieds”, jau no 14.marta grupa „Otra puse” dosies Vislatvijas koncerttūrē „MANA PILSĒTA”, viesojoties Madonā, Talsos, Rēzeknē, Kuldīgā, Jelgavā, Ādažos, Liepājā un Cēsīs. Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs.

Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas).

Populārās popmūzikas „Otras puses” koncertūres MANA PILSĒTA koncertu saraksts:

14.marts – Madonas kultūras nams

21.marts – Talsu kultūras nams

27.marts – Rēzekne, Latgales vēstniecība Gors

28.marts – Kuldīgas kultūras centrs

8.aprīlis – Jelgavas kultūras nams

17.aprīlis – Ādažu kultūras centrs

24.aprīlis – Liepājas Olimpiskais centrs, Rožu zāle

25.aprīlis – Vidzemes koncertzāle CēsisGribam dzirdēt Tavas domas!