Šobrīd grupa strādā pie jaunām dziesmām un ir noilgojusies pēc sava klausītāja, tāpēc rudens koncertūre būs kā svaigs gaiss mūziķiem, kuri ir izslāpuši pēc dzīvajiem koncertiem. Koncertprogramma paredzēta pusotras stundas garumā, bez pauzes un tiks sadalīta it kā divās daļās, kur pirmajā daļā – mazāk dzirdētas un pilnīgi jaunas, vēl nepublicētas dziesmas no gaidāmā albuma, bet otrajā – grupas lielākie hīti. Koncertu īpašais viesis – brīnišķīgā dziedātāja Antra Stafecka!

Grupa Otra Puse dibināta 1992.gadā, līdz šim izdevusi piecus studijas albumus, no kuriem divi – “Nakts vai rīts” (2009) un “Uzzīmē mani” (2013), ir saņēmuši Latvijas gada mūzikas balvas kā labākais pop mūzikas albums. Dziesma “Nakts vai rīts” bija spēlētākais radio hits 2009.gadā, kā arī dziesma “Ave Pali” ir kļuvusi par vērtīgāko Muzikālās bankas dziesmu 2012.gadā, savukārt dziesma “Uzzīmē mani” 2014.gada Muzikālajā bankā ieņēma otro vietu.

Vairākas grupas dziesmas, tādas kā “Pēc lietus”, “Vēstules”, “Savādā”,“Ieskaties”, “Rīga”, “Es Tev” ir ieguvušas hita statusu un joprojām tiek regulāri atskaņotas dažados Latvijas radio. 2017.gada rudenī grupa svin savu 25.gadu pastāvēšanas jubileju, izdodot labāko dziesmu dubultalbumu ar nosaukumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi. “
Gribam dzirdēt Tavas domas!